Arama sonuçlarınız

HAKKIMIZDA

Platin Gayrimenkul 12 seneyi aşkın tecrübesi ile, Kayseri’de kurulmuştur. Yıllar geçtikçe Platin Gayrimenkul ismi muazzam müşteri hizmetleri ve yüksek kalite standartları ile eş anlamlı hale geldi ve bir şirket olarak, aileler , özel yatırımcılar, yerel iş adamları ve daha bir çok kişi ile yerel Kayseri pazarında harika ilişkiler kurduk.

Platin Gayrimenkul için ana odak noktası, ister mükemmel mülkü bulmak ister en iyi fiyatı bulabilmek veya herkesin ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılamak için fazladan yol kat etmek olsun, her zaman eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Hizmetlerimizin kalitesi ve profesyonelliğinden gurur duyuyoruz ve her zaman Platin Gayrimenkul markasının sahip olduğu itibarı korumak için çalışıyoruz.

Bir şirket olarak, asla randevu veya görüşmelerin hacmine odaklanmayız; bunun yerine, en iyi müşterilerle ilgilenmeye ve tüm mülklerimiz için yalnızca en ciddi ve gerçek alıcıları veya kiracıları seçmeye odaklanıyoruz, böylece zamandan tasarruf ediyoruz ve mümkün olan en kısa sürede en iyi fiyatı almaya odaklanmaya çalışıyoruz.

Misyonumuz

Mülk varlıklarının potansiyelini yönetmeye, korumaya ve en üst düzeye çıkarmaya odaklanıyoruz. Misyonumuz, hizmet ve varlık koruması yoluyla kiracı ve müşterinin çıkarlarını uyumlu hale getirmenin yanı sıra varlık değerinin en üst düzeye çıkarılmasını sağlayarak mülk ve altyapı yönetimini 21. Yüzyıla taşımaktır.

Vizyonumuz Kayseri ve Türkiye genelinde mülk ve varlık yönetiminin tüm yönlerinin sunulmasında önde gelen kuruluş olmak, müteahhitlere, yatırımcılara, konut derneklerine ve yetkililere, kiracılar da dahil olmak üzere tüm paydaşlarla ortaklaşa çalışan istek uyandıran ve sürdürülebilir gelişmeler ve topluluklar yaratmalarında yardımcı olmaktır.

Şirket Değerlerimiz

Müşteri Hizmetleri – Müşterilerimize “normal” beklentilerin ötesine geçen olağanüstü hizmet sunuyoruz. Müşterilerimize ve sağladıkları işletmeye saygı duyuyoruz ve onlara paralarının değerini ve gönül rahatlığını güvence altına alan bir hizmet sunuyoruz. Bizi farklı kılan budur.

Kaliteye Bağlılık – İşimizle gurur duyuyoruz, elimizden gelen en iyi şekilde ve mümkün olan en yüksek standartta performans gösteriyoruz.
Dürüstlük – Hizmetlerimiz için adil ve şeffaf bir fiyat veririz ve tüm kararlar, sonucun müşterilerimiz ve şirketimiz için faydalı olmasını sağlamak için alınır.

Takım Çalışması – Değerlerimize kendi başımıza ulaşmayız. Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz veya müşterilerimiz olsun, tüm ortaklarımızla çalışmanın önemini anlıyoruz. İyi çalışma ilişkileri kurar ve işimizin herhangi bir yönündeki tüm paydaşların katkılarına değer veririz.

Güvenilirlik – Müşterimizin zamanının önemini anlıyor ve takdir ediyoruz. Bu nedenle, hizmet taahhütlerimiz, zamanlamalarımız ve hedeflerimiz açısından verdiğimiz sözleri tutuyor ve müşterilerimizi bilgilendirmek için her adımda ilerlemeyi iletiyoruz.

İnsana Yatırım – Çalışanlarımız bizim varlığımızdır ve onlar olmadan misyonumuz ve vizyonumuz gerçekleştirilemez. Çalışanlarımıza onları geliştirerek ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olarak yatırım yapmayı hedefliyoruz.

Listeleri Karşılaştır